Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on kwi 3, 2017 in Prawo |

Naruszenie dóbr osobistych w internecie – polecany adwokat z Łodzi

Naruszenie dóbr osobistych w internecie – polecany adwokat z Łodzi

Internet pełen chamstwa

W sieci jest dziś masa hejtu i obrażania. Ludzie nie szanują się nawzajem co jest bardzo złym nawykiem. Łatwo jest nam oceniać innych, jednak sami nie chcielibyśmy zostać ocenieni i obrażani. Niestety czasem zdarza się, że fala krytyki, wyzwisk pada na nas. Jak się bronić?

Tylko jedno skuteczne wyjście

Na agresję w sieci nie odpowiadaj agresją. Naruszenie dóbr osobistych w internecie jest karalne. Trzeba tylko zgłosić to i wskazać osobę, która się tego dopuściła. Trudne? W ostatnich latach coraz łatwiejsze, ponieważ ludzie wypowiadają się na jakiś temat za pomocą kont na portalach społecznościowych takich jak Facebook. Mamy ich imię i nazwisko, fotografię, a nawet adres i miejsce pracy. Naprawdę nie ma problemu aby taką osobę odnaleźć.
Ostatnio dużo takich przypadków obrażania, gnębienia w sieci było w Łodzi. Ludzie zaczynają zastanawiać się jaki jest polecany adwokat z Łodzi, który na takich sprawach się zna. Tak naprawdę w przypadku hejtu w sieci i obrażania każdy adwokat, nawet początkujący poradzi sobie, o ile oczywiście jesteśmy w stanie wskazać sprawcę.