Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 3, 2017 in Prawo |

Dobry adwokat od alimentów – rozwody we Wrocławiu

Dobry adwokat od alimentów – rozwody we Wrocławiu

Rozwód to ciężka sprawa

Rozwody są bardzo trudne. Szczególnie wtedy, gdy w sprawę zamieszane są również dzieci. Trzeba wtedy ustalić wysokość alimentów i to kto ma je płacić.

Dobry adwokat poszukiwany

W dużych miastach takich jak na przykład Wrocław naprawdę jest sporo spraw rozwodowych. Dobry adwokat od alimentów i spraw rozwodowych ma bardzo dużo pracy. Ludzie mający takie problemy szukają dobrych prawników, którzy są w stanie uzyskać wyrok sądu taki o jakim marzą osoby płacące za ich usługi.

Czy rozwód jest kosztowny?

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że rozwody są bardzo kosztowne. Nie tylko trzeba ponieść koszty sądowe ale również doprowadzić do podziału majątku, opłacić adwokatów. Wszystko to może ciągnąć się latami jeśli osoby rozwodzące się nie będą potrafiły w żaden sposób się dogadać. Czasami niestety jest tak, że żadna ze stron nie chce iść na ustępstwa. Sąd musi rozstrzygnąć po czyjej stronie leży wina, co nie należy do najłatwiejszych zadań. W takich przypadkach wzywa się świadków, którzy zeznają pod przysięgą. Sąd musi zawierzyć ich zeznaniom, aby móc podjąć decyzję.